EMERSON KJ3201X1-BA1 12P2535X052 VE4001S2T2B2 Wouj Modil Antre Disrè

EMERSON KJ3201X1-BA1 12P2535X052 VE4001S2T2B2 Wouj Modil Antre Disrè

Deskripsyon Product: EMERSON KJ3201X1‑BA 1 12P2535X052 VE4001S2T2B2 se yon modil opinyon disrè wouj pou Emerson DeltaV ak sistèm kontwòl Ovation, ki bay serye akizisyon siyal opinyon dijital pou siveyans estati aparèy jaden nan aplikasyon pou automatisation endistriyèl.
Manifakti: Emerson
Nimewo Pati: KJ3201X1‑BA1 12P2535X052 VE4001S2T2B2
Orijin: USA
Kondisyon: Brand New
Tan livrezon: Nan Stock
Tèm Peman: 100% transfè labank davans
Dokiman teknik, sipò sètifika COO
Kontakte nou:
Manadjè Komèsyal: Silver
Imèl: sales1@askplc.com
Telefòn (WhatsApp): +86‑18020714492
Voye rechèch
Dekri teren
 
 

EMERSON KJ3201X1-BA1 12P2535X052 VE4001S2T2B2 Wouj Modil Antre Disrè

EMERSON KJ3201X1-BA1 12P2535X052 VE4001S2T2B2 3

 

Apèsi sou pwodwi a

 

LaEMERSON KJ3201X1-BA1 (VE4001S2T2B2)se yonwouj modil opinyon disrèEnjenieri pou akizisyon serye nansiyal jaden binènan sistèm automatisation endistriyèl yo. Li kaptire chanjman estati ki soti nan switch, kontak, ak verrouillage, bay done antre ki estab nan kouch kontwòl la pou pran desizyon egzat-.

Konsepsyon li yo priyoritesiyal sètitid ak kontinwite operasyonèl, fè li apwopriye pou enstalasyon kote fyab opinyon dirèkteman enpak sou sekirite pwosesis ak disponiblite.

 

 

 

Chwazi ekspòtasyon PLC

 

Kòm yon antrepriz dirijan automatisation komès, PLC Export dedye a fournir pwodwi automatisation prim ak solisyon serye bay kliyan atravè mond lan.

Adrès nou an

32D etaj, Guomao Build, No.388, Hubin South Road, Siming District, Xiamen City, Lachin 

 

Ajan-Manadjè Komèsyal

 

Nimewo telefòn (Whatsapp).

3plc-export-

 

Espesifikasyon

Paramèt Spesifikasyon
Modèl KJ3201X1‑BA1 (12P2535X052)
Kalite modil Modil Antre Disrè
Chanèl Antre 8
Kalite Antre Kontak sèk / dijital
Antre Voltage 24 VDC
Kouran jaden ~ 5 mA pou chak chanèl
LocalBus Power 12 VDC
Bussed Field Power 24 VDC
Tanperati Fonksyònman –40 degre a +70 degre
Klas pwoteksyon IP20
Montaj DIN tren / DeltaV konpayi asirans

Poukisa yo chwazi modil sa a

 

  • Klè siyal binè manyen:Egzakteman rekonèt on/off tranzisyon san anbigwite.
  • Estabilite Antre Amelyore:Minimize fo deklanche ki te koze pa entèferans elektrik.
  • Endistriyèl-Pare Konstwi:Gen entansyon pou devwa kontinyèl nan anviwònman plant ki mande.
  • Sistèm Fit:Entegre san pwoblèm nan achitekti Emerson I/O.
  • Anprint kontra enfòmèl ant:Sipòte layout I/O dans nan espas-kabinè ki limite yo.
  • Pèfòmans konsistan:Kenbe konpòtman opinyon serye sou lavi sèvis long.

 

Senaryo deplwaman tipik

 

  • Valv ak aktè Feedback:Siveyans estati louvri/fèmen nan bouk pwosesis.
  • Verrouillage ak siyal otorizasyon:Asire sekans opere san danje nan lojik kontwòl.
  • Deteksyon Estati Machin:Lekti limit switch ak kontak sekirite.
  • Pouvwa ak sèvis piblik:Suivi brekè ak ekipman oksilyè eta yo.
  • Panno Otomatik Pwosesis:Kolekte siyal jaden disrè atravè gwo sistèm yo.

13

Byenveni nan rechèch anba a
WOODWARD 5501-376
WOODWARD 5501-1432
WOODWARD 5500-577
WOODWARD 5466-355
WOODWARD 5466-353
WOODWARD 5463-581
WOODWARD 5463-473
WOODWARD 5462-948
WOODWARD 5462-916
WOODWARD 9907-164
WOODWARD 9905-968
WOODWARD 8516-085
WOODWARD 8444-1002
WOODWARD UMT1 UMT145B A3 LR20523
WOODWARD SA1509-24
WOODWARD LS-5 8440-1946

... .... ...

FAQ

 

Q1: Kisa yon modil opinyon disrè "wouj" endike nan itilizasyon pratik?
Li refere a modil laespesifik konfigirasyon opinyon disrè ak idantifikasyon, ede enjenyè byen vit rekonèt kalite opinyon pandan enstalasyon ak antretyen.

 

Q2: Ki kalite aparèy jaden yo ka konekte?
Koneksyon tipik yo enklikontak sèk, bouton pouse, switch limit, ak aparèy pwodiksyon dijitalsoti nan ekipman jaden.

 

Q3: Ki jan modil sa a amelyore fyab sistèm?
Pa fè livrezonpwosesis opinyon ki estab, ki reziste -bri, li diminye chanjman eta fo ki ka deranje lojik kontwòl.

 

Q4: Èske li apwopriye pou siveyans sitiyasyon ki gen rapò ak sekirite-?
Wi. Li se souvan itilize pouverrouillage, permissifs, ak estati ekipman commentairesnan sistèm endistriyèl yo.

 

Q5: Èske li sipòte alontèm -operasyon kontinyèl?
Absoliman. Modil la fèt pou24/7 operasyonnan anviwònman automatisation endistriyèl.

 

Q6: Ki jan konplèks se enstalasyon?
Enstalasyon swiv estanda Emerson I/O pratik, fè entegrasyonsenp pou enjenyè kontwòl.

 

Q7: Ki antretyen ki tipikman obligatwa?
Minim antretyen-sitouenspeksyon peryodik nan fil elektrik ak entegrite tèminal.

 

Q8: Nan ki endistri modil sa a pi souvan itilize?
Li se lajman aplike nanendistri pwosesis, lwil oliv ak gaz, jenerasyon pouvwa, ak automatisation fabrikasyon.

 

Konpayi

 

modular-1
20 ane kap founi bay pati orijinal yo atravè lemond

SISTÈM DCS:
ABB, HIMA, Invensys Foxboro, Yokogawa, Invensys Triconex, Honeywell, Westinghouse, Emerson, Woodword
PLC SISTÈM:
Rockwell Allen-Bradley, Prosoft, Schneider Modicon, Bachmann, GE, Woodhead, Siemens
SISTÈM TSI:
Bently Nevada, EPRO, ENTEK

Baj popilè: emerson kj3201x1-ba 1 12p2535x052 ve4001s2t2b2 wouj disrè D 'modil, Lachin emerson kj3201x1-ba 1 12 p2535x052 ve4001s2t2b2 wouj disrè D 'modil manifaktirè, Swèd

Voye rechèch